Горячее 12 октября 2018

За ініціативою голови “Нашого Краю” Кормишкіна партійці привітали ветеранів Миколаївщини війни з Днем захисника України

Патріотичний концерт за участю народного ансамблю  “Узори” і танцювального колективу “Овація” організували в Миколаївському обласному госпіталі ветеранів війни напередодні свят дня святої Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва та захисника України за ініціативи голови політичної партії “Наш Край” в Миколаївській області Юрія Кормишкіна.

В п’ятницю, 12 жовтня, пацієнти лікарні змогли почути найкращі українські пісні та побачити драйвові латиноамериканські танці, а також отримати подарунки та привітання від депутатів обласної ради, представників міської влади, які є партійцями “Нашого Краю”. 80 комплектів постільної білизни та мінеральну воду було передано керівництву шпиталю — Головному лікарю, депутату Миколаївської обласної ради від “Нашого Краю” Володимиру Поточняку.

Заклад має дуже велику історію, і я думаю, що я історію буде продовжуватись. Є так прислів’я, що справжній чоловік повинен побудувати дім, посадити дерево і виростити сина. Я б до цього додав, що справжній чоловік має захистити свою державу. Те, що зробили ви кожен у свої роки, я вважаю, що це великий подвиг. А сьогодні ми маємо можливість за ініціативою Кормишкіна Юрія Анатолійовича, голови партійної організації «Наш край» зустрітись, поспілкуватись і побачити дуже цікаву концертну  програму. Зустрічаючись з нашими ветеранами на обходах, вони ставили одне питання: «Чому така постіль погана?». Сьогодні завдяки Юрію Анатолійовичу це питання вирішено, — почав свято Володимир Поточняк.

Гості по черзі привітали підопічних колеги та подякували ветеранам за мирне небо та спокійне життя.

Дай Бог вам всім здоров’я! А ми депутати та бізнесмени посильно будемо допомогти вам матеріально-технічним оснащенням. В цьому році будуть замінені вікна на одному поверсі, щоб було тепліше. А сьогодні ми вам даруємо нову постіль. Сьогодні свято Дня захисника Вітчизни. В нас одна країна і ми живемо однією спільною метою, щоб наші діти, які прийшли вас привітати, жили в мирній і квітучій країні. А ми, молоде покоління, повинні не тільки зберігати, а й примножити все те надбання, яке заробили ви. А крім того, хотів би привітати вас з наступаючим Днем святої Покрови Пресвятої Богородиці. Нехай вона допомагає нам жити мирно на нашій землі, і наші діти не знали того горя, що знають наші сучасники. З наступаючими святами! – привітав Юрій Кормишкін.

За словами Поточняка для госпіталю потрібно ще дуже багато. Це і укріплення матеріальної бази, і обладнання, адже не може заклад бути сучасним, якщо він відстає від технічного прогресу. За три роки вдалось дуже багато за ініціативи керівництва госпіталю та допомозі небайдужих людей. Бо за лікування в обласному госпіталі жодної копійки ветеран не платить.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top