Новости 15 октября 2018

Виконавча служба змусила снігурівчанина виплатити понад 170 тисяч гривень аліментів

Протягом 9 місяців поточного року державні виконавці Миколаївщини стягнули вдвічі більшу суму боргів з аліментів, ніж протягом 2017 року в цілому. Про це розповів начальник Миколаївської юстиції Роман Возняк

З початку року державними виконавцями регіону було стягнуто більше 86 млн грн боргів з аліментів для понад 14 тисяч дітей.

Завдяки встановленню до горе-батьків обмежень у праві на виїзд за кордон, керування транспортними засобами, користування зброєю та полювання були виплачено борги з аліментів, що накопичувалися роками. Так, Снігурівським районним відділом ДВС було стягнуто понад 172 тисячі гривень аліментів в рамках одного провадження.

Нагадаємо, що з 29 серпня 2018 року запрацював другий пакет Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», яким встановлено нові та вдосконалено існуючі види заходів до неплатників аліментів.

Зокрема, передбачено збільшення суми боргу в залежності від строку заборгованості. Тобто, якщо боржник не платить впродовж року – сума більшає на 20%, понад 2 років – доведеться заплатити на 30% більше, а ті, хто не платив 3 роки та більше, повинні будуть віддати вдвоє більшу суму. Протягом першого місяця дії другого пакету Закону держвиконавцями регіону було винесено більше тисячі постанов про накладання штрафів від 20 до 50% в залежності від суми боргу.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top