Горячее 15 октября 2018

Миколаївщина не може прийняти на баланс Снігурівську трасу Т-15-08 через брак коштів – зимове обслуговування дороги наразі під питанням [ВІДЕО]

Ремонт на трасі Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка» завершений у повному обсязі, але область поки що не може прийняти на баланс цю дорогу через відсутність необхідних коштів. Про це під час зустрічі з журналістами розповів голова облдержадміністрації Олексій Савченко, пише видання «Мой город».

«Траса Т-15-08 закінчена, але ми не можемо сказати, що вона прийнята на баланс, тому що ми за неї не розрахувалися. Все, що відбувається навколо цієї траси, ми можемо сказати, що ми займаємося оглядом виконаних робіт. Це згідно чинного законодавства. Якщо казати по-людськи, то дійсно, вона закінчена і нам треба розрахуватися», — сказав Савченко.

За словами Савченка, область мала розрахуватися за ремонт траси ще влітку, до візиту президента Петра Порошенко на Снігурівщину. Але через дії певних осіб, область не отримала кошти від митного експерименту, і питання застопорилося.

«Ми планували розрахуватися в термін до прибуття президента 22 серпня 2018 року за рахунок митного експерименту. Але завдячуючи діям певних конкретних осіб, у нас забрали 68 мільйонів, через що ми не змогли розрахуватися. Тому сьогодні ми збираємо по копійках гроші для того, щоб закрити і отримати цю дорогу на баланс, тому що нам її треба утримувати, нам треба проходити зимовий період. Тому що ми не зможемо на цю дорогу не сольову суміш (висипати, — ред.), не обслуговувати цю дорогу», — зазначив голова ОДА.

До того ж, як сказав голова ОДА, наступного року Миколаївщина вже не зможе заплатити за ремонт траси, так як бюджетний рік закривається наприкінці 2018 року.

«Ми працюємо над цим. Це дуже боляче, гостре питання. Більш того, якщо ми не розрахуємося в цьому році, ми можемо казати про те, що в наступному році ми згідно закону не можемо розраховуватися, тому що бюджетний рік закривається в цьому році», — додав Савченко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top