Горячее 17 октября 2018

На Миколаївщині відродили традицію і преміювали кращих механізаторів: хто переміг від Снігурівщини, повідомлять через місяць [ФОТО]

У середу, 17 жовтня, членами обласної конкурсної комісії було виділено по одному кращому механізатору з кожного району Миколаївської області, які будуть відмічені премією імені Федора Іванова — Героя України. Про це пише АгроЮг.

Нагадаємо, раніше голова комісії з питань АПК, депутат обласної ради Юрій Кормишкін підняв питання про повернення преміювання кращих механізаторів Миколаївщини.

«Сьогодні ми пішли шляхом відновлення певних наших традицій. Була така традиція кожного року вшановувати в кожному районі кращих механізаторів обласною премією імені Федора Іванова. Потім, не знаю з яких причин, ця традиція призупинилась, і зараз за ініціативи постійної комісії з питань АПК, за ініціативою Юрія Анатолійовича Кормишкіна та за підтримки обласної державної адміністрації і підтримки депутатів обласної ради ми цю традицію відновили. Тому сьогодні в нас відбувається перше засідання», – зазначив на початку засідання перший заступник губернатора В’ячеслав Бонь.

Сума премії становить близько 6 тисяч гривень. В свою чергу, Кормишкін запропонував, щоб в адміністрації в рамках підготовки бюджету області на наступний рік сума, що буде виділятись на премію, була збільшена у два рази.

«Ця премія дуже важлива для тих, хто кожен день працює на благо нашої області. Я вдячний за те, що до мене прислухались і забута традиція знову відроджена», – прокоментував Юрій Кормишкін.

Було вирішено, що офіційне вручення премій буде відбуватись через місяць, 16 листопада, під час офіційного заходу до Дня працівників сільського господарства в Миколаївському українському театрі драми та музичної комедії.

Нагадаємо, ця премія є відзнакою, якою нагороджуються кращі механізатори, які працюють в агропромисловому комплексі області, за вагомий внесок у підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва, високі досягнення у виконанні сільськогосподарських робіт на підприємствах агропромислового комплексу, впровадження сучасних технологій у процес сільськогосподарського виробництва тощо.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top