Горячее 20 октября 2018

Додатковий прибуток і нові робочі місця: як будуються сонячні електростанції в Снігурівському районі [ФОТО]

Перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Верловицький разом з депутатом районної ради Ігорем Бульбою проінспектували стан будівництва сонячних електростанцій біля міста Снігурівка, на території сільських рад району.

Наразі будуються електростанції на місці колишнього усім відомого міського сміттєзвалища площею 26,5 га (ТОВ “ЕНЕРДЖИ ВУД”), на території Афанасівської сільської ради площею 99,02га (ТОВ “ІНГУЛЕЦЬ ЕНЕРГО-2”), на березі річки Інгулець поблизу Нововасилівського понтонного мосту площею 31,86га (ТОВ “САНБІЛД”) та біля села Новокандакове площею 26,5га (ТОВ “ЕНЕРДЖИ ВУД”).

«За підрахунками, після введення в експлуатацію сонячних електростанцій до місцевих бюджетів має надходити понад 2,7 мільйона гривень податку.

«Розвиток альтернативної енергетики є складовою енергетичної стратегії держави. Тому, інвестиції в “зелену енергетику” – це інвестиції в майбутнє. Подальший розвиток альтернативної енергетики сприятиме залученню інвестицій в економіку району, збільшенню надходжень до бюджетів та створенню нових робочих місць» – прокоментував Сергій Верловицький.

Весь світ, і Ккраїна в тому числі, прагне розвивати і використовувати відновлювані джерела енергії. Причин тому декілька: по-перше, сонце, вода і вітер – це невичерпні та доступні ресурси. По-друге, вони екологічні та безпечні. І по-третє, вони сприяють тому, що Україна стає незалежною від імпортного палива.

Завдяки чіткій та послідовній співпраці влади району, органів місцевого самоврядування, депутатів районної ради та інвесторів, на Снігурівщині з’явились значні перспективи розвитку альтернативної енергетики.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top