Новости 23 октября 2018

У Снігурівській ЦРЛ одними з перших запустили опалення серед бюджетних установ області

Поки влада міста Миколаєва та Миколаївської області тільки думає, коли запускати тепло в бюджетних установах регіону, у Снігурівській центральній районній лікарні ще 11 жовтня розпочався опалювальний сезон.

Як відомо, напередодні опалювального сезону 2017-2018 у Снігурівській центральній районній лікарні завдяки інвестиціям депутата обласної ради від політичної партії «Наш Край» Юрія Кормишкіна була встановлена котельня, яка працює на екологічно чистих джерелах енергії — пеллетах, що дозволило за минулий опалювальний сезон заощадити близько 2 мільйонів гривень з бюджету району.

«Сьогодні ж опалення на пеллетах стало доступніше і на нього зростає попит не тільки завдяки відносній дешевизні сировини, а й тепловіддачі. Пройшов тільки один опалювальний сезон, але вже зараз ми можемо бачити цифри — понад два мільйони гривень економії грошей платників податків», — заявляв Юрій Кормишкін.

Сьогодні в лікарні тепло як лікарям, так і їх пацієнтам — в приміщеннях спостерігається комфортний температурний режим — від 22 до 24 градусів тепла. Завдяки переходу на власну систему опалення установа не тільки не залежить від зовнішніх факторів, що впливають на подачу тепла, а й його керівництво може самостійно вирішувати, коли починати опалювальний сезон.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top