Новости 23 октября 2018

Карантинні обмеження у Снігурівці скасовуються

Як повідомлялося раніше, 9 серпня 2018 року протоколом № 3 засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації були введені карантинні обмеження по сказу ВРХ у місті Снігурівці.

Днями відбулось чергове засідання ДНПК під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Верловицького. В ході засідання були розглянуті питання стану виконання Плану комплексних заходів щодо ліквідації сказу в Снігурівці, затвердженого протоколом ДНПК при райдержадміністрації від 09.08.2018р. №3 та визначено, що всі зазначені заходи виконані в повному обсязі.

У зв’язку з чим, комісією було скасовано карантинні обмеження в Снігурівці, введені рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації 09.08.2018р.

Нагадаємо, що влітку у Снігурівці оскаженілий бик напав на людей – тварину вдалося знешкодити лише після 11 пострілів зі зброї.

Крім того, випадок сказу був зареєстровани і в районі — у серпні в селі Кобзарці Снігурівського району було виявлено сказ домашньої кішки, яка вкусила місцеву мешканку. 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top