Новости 25 октября 2018

Це прояв сепаратизму, — депутат розповів, що Снігурівська міськрада зробила з українською символікою біля пам’ятника загиблим військовим

Декілька днів тому у групі «Правда з народом» у Facebook з’явилася інформація про те, що Снігурівська міська рада познімала українські прапори та прибрала квіти біля пам’ятника загиблим захисникам України.

У коментарі виданню Снігурівка.ІНФО депутат міськради Олександр Воробйов розповів, що дійсно трапився такий інцидент. Крім того, він розповів, як мер Леонід Голобля нагрубив матері загиблого бійця АТО.

«Був День захисника Вітчизни, наша спілка придбала і прапор, і квіти. Було покладання, повішали прапор. Пройшло декілька днів, їдемо і дивимось, що нічого немає. Приїжджала Ольга Іванівна Платонова, це матір загиблого нашого героя зі Снігурівки, звернула увагу, що нічого немає. Поїхала відразу до Бойко Інни Володимирівни, вона сказала: ні, ми команду не давали. Вона сама шокована була. Вона (мати загиблого бійця АТО, — ред.) приїхала відразу до Голоблі, мера міста, а він їй: що ти розкричалася, він що тобі, сильно потрібен той флаг? Вона йому каже, що її дитина життя віддала за той прапор, гниє зараз в землі за цей прапор, за цю державу. Він каже: як тобі треба той прапор, ті квіти, то поїдь у «комунальнику» забери, так, це ми прибрали», — розповів депутат Воробйов.

За його словами, такий вчинок мерії можна вважати проявом сепаратизму.

«Вони взагалі не люблять Україну. Я вважаю, що це прояв сепаратизму. Наприклад, кожного року ми передбачали кошти, щоб учасникам бойових дій виписувати газету. Так, це небагато, дрібниця, але все рівно хлопцям приємно, розумієте? З початку літа три місяці приходила газету, потім один місяць забули, потім говорять у нас нема грошей, самі собі премії виписують. В загалом, кримінал прийшов», — коментує дії міськради депутат.

Також депутат додав, що мати загиблого бійця звернулася до поліції з заявою про крадіжку міською радою державного прапора.

1 Комментарий

  1. Руслан

    25.10.2018 at 16:49

    Флажки ваши забрала не администрация и не комунальнык а люди Мезеной ,она дала команду

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top