Новости 29 октября 2018

Село на Снігурівщині потрапило до зони нагляду через виявлення АЧС

24 жовтня на території одного з домогосподарств в селищі Первомайське, Вітовського району зафіксовано падіж свині. За результатами досліджень та патологічного матеріалу встановлено діагноз – африканська чума свиней. Після цього в околиці, в тому числи в одному з сіл Снігурівського району було введено карантин, повідомляє Держпродспоживслужба.

Того ж дня було проведено позачергове засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Вітовській районній державній адміністрації. Рішенням ДНПК оголошено карантин, визначено епізоотичне вогнище, зону захисту та зону нагляду. Зона захисту в радіусі 3 км, до якої увійшли смт Первомайське, с. Засілля та с. Квітневе Вітовського району.

Зона нагляду в радіусі 5 км, до якої увійшли населені пункти Вітовського району с. Білозірка, с. Червоне, с. Новоселівка, с. Партизанське, с. Степове, та с. Кисилівка Снігурівського району Миколаївської області.

Вживаються заходи відповідно до вимог Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.03.2017 № 111, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 29 березня 2017 року за № 432/30300.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top