Горячее 29 октября 2018

Снігурівська міськрада зменшила вартість оренди під сонячні станції на «7 вітрах» — до бюджету тепер надходитиме вп’ятеро менше коштів

На сесії 23 жовтня Снігурівська міська рада майже одноголосно проголосувала за питання «Про внесення змін в рішення ХLІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 7 вересня 2018 року № 14», що має на увазі зменшення орендної плати для ТОВ «С.Енерджі-Миколаїв» з 5 до 1 відсотка. Про це повідомляє видання Снігурівка.ІНФО.

Міський голова Леонід Голобля розповів, що до нього з листом звернувся представник компанії, в якому просив переглянути орендну плату і встановити його в розмірі 1%.

Крім того, Голобля заявив, що інвестор обіцяв піти зі Снігурівки, якщо депутати не проголосують за його вимогу.

«Я хочу всім нагадати, що ми дали згоду на передачу в оренду на 49 років земельної ділянки, яка знаходиться на «сіми вітрах», орієнтованою площею 26 гектар і встановили орендну плату 5% — 1 мільйон 600 тисяч гривень. Не один інвестор при таких умовах працювати не буде. Об’єкт ще не почав свою роботу, і ми вимагаємо з нього оренду 1,6 мільйона. Підставою для розгляду цього питання на сесії став лист представників вищевказаної компанії, в якому вони просять переглянути орендну плату і встановити його в розмірі 1%. В разі відмови, інвестор відмовиться працювати на цій ділянці», — сказав Голобля.

Також мер зазначив, що орендна плата в 1% у грошовому еквіваленті складе 340 тисяч гривень замість1,6 мільйона.

У підсумку, 15 депутатів міської ради проголосували за питання «Про внесення змін в рішення ХLІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 7 вересня 2018 року № 14 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «С.Енерджі-Миколаїв» в довгострокову оренду терміном на 49 років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій  із земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності в межах території м. Снігурівка Миколаївської області».

Таким чином, ТОВ «С.Енерджі-Миколаїв» буде сплачувати до місцевого бюджету 340 тисяч замість 1,6 мільйона гривень.

1 Комментарий

  1. Руслан

    29.10.2018 at 19:58

    Хорошо хоть будет вообще что то в бюджет поступать

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top