Новости 29 октября 2018

Протягують питання, тому що є ручні депутати, — Воробйов розкритикував Снігурівську міськраду, яка у 5 разів зменшила вартість оренди під сонячні станції

Депутат Снігурівської міської ради Олександр Воробйов заявив, що мерія незаконно протягує питання на сесії щодо оренди землі під сонячні електростанції, які встановлює ТОВ «С.Енерджі-Миколаїв». За його словами, у мера вирішили піти на уступки підприємству при тому, що у місті не вистачає коштів. Про це Воробйов розповів у коментарі виданню Снігурівка.ІНФО.

За словами депутата, декілька останніх засідань сесії він проігнорував через те, що там коїться беззаконня. У приклад він навів ситуацію з сонячною електростанцією.

Нагадаємо, що на сесії 23 жовтня Снігурівська міська рада майже одноголосно проголосувала за зменшення орендної плати для ТОВ «С.Енерджі-Миколаїв» з 5 до 1 відсотка.

«На останніх двох-трьох сесіях протягують питання по сонячним батареям незаконно. Кричать, що ми не можемо прийняти бюджет, не можемо виділити гроші. Кому ви розказуєте? Як так, поставить батареї, по-перше, в місці, яке виділено під забудову для розвитку міста. Потім наші підприємці платять всі по 8-10%, навіть по 12, а вони їм за 5% проголосували, тому що є ручні депутати. І що ви думаєте? Через два тижні сказали, та ні, 5 то багато, давайте на 49 років під 1%. Як це так? У нас немає грошей. Видно, що лобіюють, ставлять це питання завжди перше. Є бюджет, є інші важливі питання, а вони ставлять першим, щоб ніхто з депутатів не пішов з сесії», — розповів Воробйов.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top