Новости 31 октября 2018

У Снігурівці обговорили питання реорганізації і передачі юридичних осіб до новостворених об’єднаних територіальних громад

29 жовтня голова райдержадміністрації Інна Бойко провела нараду за участі голови районної ради Тетяни Мезіної, міського та сільських голів району, які увійдуть до складу майбутніх об’єднаних територіальних громад.

В ході наради були обговорені питання порядку реформування органів місцевого самоврядування, деталі врегулювання майнових питань, реорганізації і передачі існуючих юридичних осіб до новостворених об’єднаних територіальних громад.

Після утворення Снігурівської міської та Горохівської сільської об’єднаних територіальних громад, районна рада має здійснити передачу із спільної власної власності сіл і міста у власність ОТГ відповідних бюджетних установ, розташованих на їхній території, відповідно до розмежування видатків між бюджетами, визначеного Бюджетним кодексом України.

Окрім того, обговорили питання структури майбутніх громад, які прийматимуться на перших сесіях, бюджетних розрахунків та ряд інших питань, більшість з яких залишилась відкритою і рішення приймати будуть вже безпосередньо об’єднані громади.

Нагадаємо, що Центральна виборча комісія призначила перші місцеві вибори в 125 об’єднаних територіальних громадах на 23 грудня. Про це повідомили у Відділі взаємодії із ЗМІ Секретаріату Комісії. Зокрема в Миколаївській області вибори відбудуться в 12 громадах. Своє волевиявлення в грудні здійснять жителі Баштанського, Березнегуватського, Братського, Єланецького, Новоодеського, Первомайського, Новобузького та Снігурівського районів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top