Новости 01 ноября 2018

Інститут з прав людини показав умови утримання в’язнів у Снігурівській виправній колонії [ФОТО]

25 жовтня з метою вивчення стану матеріально-побутового забезпечення, дотримання прав в’язнів, зокрема на медичну допомогу та охорону здоров’я, Державну установу «Снігурівська виправна колонія (№ 5) — спеціалізована туберкульозна лікарня» відвідав представник ГО Український інститут з прав людини.

Стан матеріально-побутового забезпечення лікувального закладу та інших житлових приміщень експерти охарактеризували як задовільний. Разом з тим, у деяких жилих секціях відчувався брак свіжого повітря, примусовою вентиляцією установа не обладнана. Баки із кип’яченою питною водою не встановлені, що не відповідає вимогам відомчих нормативно-правових актів Міністерства юстиції України.

На момент моніторингу лазня була брудною та потребувала проведення ремонту. Як і у більшості відвіданих раніше установах, в колонії існує проблема з укомплектуванням вакантних посад медичних працівників. Під час візиту скарг на жорстоке поводження від в’язнів не надходило.

За результатами моніторингу народним депутатам із МФО Правозахисна Коаліція будуть надані пропозиції щодо направлення депутатських звернень до Міністерства юстиції з метою покращення стану дотримання прав осіб у відвіданій установі.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top