Новости 01 ноября 2018

Снігурівська міськрада за «копійки» збирається здати на 49 років в оренду землю, де вже стоять скандальні магазини «Сита хата»

Снігурівська міська рада організувала торги по здачі в оренду двох земельних ділянок терміном на 49 років. На сайті Держгеокадастру, мова йде про дві адреси: вул. Суворова, 33 та Суворова, 104, повідомляє видання Снігурівка.ІНФО.

Згідно лоту №27305, міська рада хоче здати в довгострокову оренду ділянку у місті Снігурівка по вулиці Суворова, 33. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою складає 2058 гривні. Інша ділянка, по вул. Суворова, 104, на старті торгів оцінюватиметься у 2495 гривні.

Варто зазначити, що в обох випадках відсутні обмеження забудови земельної ділянки. Проведення земельних торгів заплановане на 7 листопада.

Цікаво, що на вказаних земельних ділянках вже достатній час працюють скандально відомі магазини «Сита хата». Ще на сесії 14 березня депутати Снігурівської міськради дали згоду на розробку технічної документації та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в користування за двома адресами в місті — вул. Суворова, 33 та Суворова, 104. При цьому, майже три місяці до голосування там працювали магазини

При обговоренні проекту депутат Олександр Воробйов зазначив, що ці ділянки були самовільно захоплені та на них вже встановлені торгівельні кіоски «Сита хата». В той же час, обурився депутат, громада не отримує ані копійки в бюджет від даного підприємства.

Нещодавно депутати Снігурівської міської ради Бастан, Берест, Воронова, Воробйов, Жигалко, Журавель, Казьмірук та Мороз обурилися даною ситуацією у своєму зверненні.

«Є ще цікава інформація для роздумів. Держгеокадастр на своєму сайті офіційно повідомляє, що 07.11.2018 року об 11-й годині відбудеться аукціон з надання в оренду землі під магазин «Сита хата». Поміркуйте, подумайте. І це на центральних вулицях, де упорядкована територія…В умовах проведення аукціону зазначено « обмеження забудови земельної ділянки відсутні», а вона по факту вже забудована на власний розсуд господарів «Ситої хати». Снігурівчани, сподіваємося Ви розумієте що аукціон повинен передувати забудовам. А у нас навпаки. «Утром – денги, а вечером – стулья», — йде мова у зверненні депутатів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top