Новости 03 ноября 2018

Голова Снігурівської РДА перевірила роботу навчальних закладів міста в умовах «Нової української школи» [ФОТО]

Днями, голова райдержадміністрації Інна Бойко разом з начальником відділу освіти райдержадміністрації Любов’ю Мендус з робочим візитом відвідали навчальні заклади міста Снігурівка та провели зустрічі з вчителями, які мали змогу поспілкуватися з очільницею району та отримати відповіді на найбільш хвилюючі питання. Зі свого боку, Інна Бойко вирішила особисто переконатись, у роботі шкіл в нових умовах НУШ та готовності розпочати опалювальний сезон. При проведенні зустрічей оглянуті навчальні кабінети, обладнання.

В ході зустрічі освітяни висловили невдоволення інформацією в районній газеті та на деяких сторінках інтернет-спільнот щодо неякісної готовності шкіл до навчального процесу. Очільниця району довела до відома про все що зроблено для шкіл в цьому році, провела аналіз проведених ремонтів в розрізі шкіл, закупленого обладнання, дидактичних матеріалів та іншого.

Наприклад, зараз триває ремонт в опорному закладі. Інна Бойко зазначила, що ремонт на першому поверсі опорного закладу має завершитися вже в грудні поточного року. Практично завершені ремонтні роботи в інклюзивно-ресурсному центрі. Завершується ремонт в першій школі зовнішніх стін приміщення на який чекали вже десятки років.

Крім загальношкільних проблем було піднято ряд інших питань. Це і тротуари та дороги міста, автобусне сполучення для дітей по місту, підвіз дітей до шкіл, створення умов для відпочинку молоді в місті, реконструкція місцевого стадіону, скверів та багато інших питань.

Інна Бойко запропонувала директорам та вчительським колективам визначити основні проблеми та пропозиції для вирішення владою на 2019 рік.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top