Горячее 05 ноября 2018

Миколаївщині потрібно знайти близько 36 мільйонів гривень, щоб розрахуватися за ремонт Снігурівської траси Т-15-08 [ВІДЕО]

Заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи повідомив, що на даний момент у області є 12 мільйонів гривень з 48 необхідних для того, щоб розрахуватися за ремонт траси Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка» і прийняти її на свій баланс. Про це він розповів під час зустрічі з журналістами, повідомляє інтернет-видання «Мой город».

Гайдаржи зазначив, що в жовтні Миколаївщина отримала 6 мільйонів гривень від митного експерименту. Також область розраховує на надходження в листопаді і грудні. Крім того, ОДА звернулася в Укравтодор з приводу фінансування траси Т-15-08.

«Що стосується грошей, по митному експерименту у нас прийшло підтвердження ще на 6 мільйонів за підсумками жовтня. Є прогнози ще по надходженнях з митного експерименту в листопаді і грудні. Є звернення на адресу Укравтодору, тому що об’єкт практично готовий і нагадую, що це об’єкт державного значення, дорога на балансі Служби автомобільних доріг, яка підпорядкована Укравтодору. Тому вишукуємо можливості, щоб профінансувати фактично виконані роботи», — сказав Гайдаржи.

Він запевнив, що облдержадміністрація займається пошуком грошей, щоб розрахуватися за ремонт Снігурівської траси. За його словами, крім митного експерименту, область розраховує на гроші з державного бюджету, а також на інші, не заборонені законодавством, джерела фінансування.

Раніше глава ОДА Олексій Савченко заявив, що в наступному році Миколаївщина вже не зможе заплатити за ремонт траси, так як бюджетний рік закривається наприкінці 2018 року. Тоді він також зазначив, що через невирішене питання з фінансуванням, зимове обслуговування дороги залишається під питанням. Проте, Гайдаржи дав гарантію, що взимку дорога буде обслуговуватися.

«Що стосується зимового утримання, то на сьогоднішній день ця траса ще знаходиться у підрядника. Але з досвіду, враховуючи технічний стан Миколаївського облавтодору, недолік техніки, то ми дуже часто залучаємо техніку приватних підприємств. Те, що ця дорога буде обслуговуватися в зимовий період — це я гарантую. А за рахунок яких сил і засобів, ми в робочому порядку це питання вирішимо», — підкреслив він.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top