Горячее 06 ноября 2018

Снігурівчани скаржаться на бездіяльність міської ради в питанні ремонту доріг: «у відповідь лише одні обіцянки» [ФОТО]

Нещодавно на адресу Снігурівської райдержадміністрації надійшла колективна скарга від мешканців вулиці Іди Лауди міста Снігурівка щодо жахливого стану дорожнього покриття їхньої вулиці. В своїй скарзі мешканці зазначають, що під час дощових опадів по вулиці Іди Лауди не те що проїхати, просто пройти неможливо, як дітям так і дорослим доводиться носити з собою змінне взуття та одяг. А чого лише вартий той факт, що під час дощів до мешканців даної вулиці навіть швидка допомога не може проїхати, адже є великий ризик там застрягнути. Про це повідомляє прес-служба Снігурівської РДА.

Мешканці вулиці Іди Лауди протягом 2018 року із даного питання вже неодноразово зверталися до міської ради, проте у відповідь отримували лише одні обіцянки. Так зокрема, у своєму останньому листі міська рада вкотре пообіцяла їм провести ремонт в серпні 2018 року, але як виявилося на ділі – питання не вирішено і сьогодні.

З метою врегулювання порушеного у зверненні питання 6 листопада заступником голови райдержадміністрації Андрієм Гищаком була проведена особиста зустріч з мешканцями вулиці Іди Лауди, де до речі мали б бути присутні і представники міської ради, але останні з невідомих причин, і до речі не вперше, мешканців просто проігнорували.

Під час зустрічі мешканці вкотре наголосили на важливості невідкладного проведення ремонту дорожнього покриття їхньої вулиці, яке для них є дуже критичним, особливо в період очікування найближчим часом злив, оскільки тут проживає велика кількість інвалідів та пенсіонерів, які досить часто потребують та користуються послугами невідкладної швидкої допомоги.

Тому, з метою вирішення питання невідкладного ремонту дорожнього покриття вулиці Іди Лауди Снігурівською райдержадміністрацією на адресу міської ради було направлено лист щодо вжиття дієвих заходів направлених на виконання своїх же обіцянок, як то кажуть не словом, а ділом, та все ж таки провести такий довгоочікуваний ремонт даної вулиці.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top