Новости 08 ноября 2018

Снігурівський військкомат реформують — на його базі створять центр комплектування та соціальної підтримки

7 листопада в залі засідань райдержадміністрації відбувся брифінг під головуванням заступника голови РДА Андрія Гищака за участі військового комісара Андрія Пастуха. В ході брифінгу було обговорено питання реформування РВК та створення на його базі територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Андрій Пастух повідомив, що розвиток Збройних Сил України за західними стандартами та реформування державної системи мобілізації і мобілізаційної підготовки на основі базових європейських підходів передбачають реформування та забезпечення ефективного функціонування місцевих органів військового управління, якими на сьогодні є військові комісаріати.

Наразі в Україні є Перспективна модель по реформуванню існуючих РВК в ефективні місцеві органи військового управління з виконанням функцій щодо комплектування Збройних Сил України особовим складом. Новостворений орган також виконуватиме завдання по реалізації соціального та правового захисту військовозобов’язаних, резервістів, військовослужбовців, ветеранів війни та військової служби, пенсіонерів з числа військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top