Новости 09 ноября 2018

Немає складу злочину: поліція закрила провадження про нібито незаконне виділення землі депутату Кормишкіну посадовцями Снігурівської РДА [ДОКУМЕНТ]

Правоохоронні органи закрили кримінальне провадження про можливе зловживання службовим становищем посадовими особами Снігурівської райдержадміністрації при оформленні права на користування сільгоспземлями депутатом обласної ради Юрієм Кормишкіним. Відповідну постанову опублікувала в Facebook голова Снігурівської РДА Інна Бойко.

Як відомо, на одній з прес-конференцій в ОДА місцевий журналіст заявив про нібито незаконне виділення 649 гектарів землі депутату облради Кормишкіну. Після цього голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко звернувся до поліції для перевірки інформації.

В результаті з’ясувалося, що кримінальне провадження закрито у зв’язку з відсутністю в діянні голови Снігурівської райдержадміністрації складу кримінального злочину.

«Правоохоронними органами завершено розгляд звинувачень, щодо факту незаконної передачі земель на Снігурівщині, про який заявив журналіст Ярослав Чепурний. Кримінальне провадження закрите у зв`язку з відсутністю в діянні голови Снігурівської РДА складу кримінального правопорушення. Публікую постанову про закриття кримінального провадження», — написала Інна Бойко.

У свою чергу Юрій Кормишкін, коментуючи постанову про відсутність складу злочину, заявив, що потрібно чекати висновків правоохоронних органів, а не робити поспішні заяви.

Крім того, він зазначив, що заради справедливості колишні чиновники і бізнесмени, які ставили завдання журналістам розміщувати статті з «гучними» заголовками, тепер повинні також оперативно опублікувати спростування своїх неправдивих заяв.

«А я ж казав, не робіть поспішних висновків, давайте почекаємо реакції правоохоронних органів! Чи вистачить сміливості вибачитися тим людям, які ставили завдання своїм журналістам оперативно розміщувати на сторінках інтернет-видань статті з гучними заголовками про те, що я порушив закон? І заради справедливості хотілося б, щоб тепер ці депутати, колишні чиновники і бізнесмени так само оперативно розмістили на підконтрольних собі ЗМІ правду і спростування раніше написаних пасквілів», — пише Юрій Кормишкін.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top