Новости 10 ноября 2018

Жителі Горохівки обурені великими преміями працівникам сільської ради – за рік отримали більше 70 тисяч гривень

Днями в селі Горохівка Снігурівського району відбувся звіт за два роки роботи сільського голови Валерія Бійчука. Під час звіту горохівчани обурилися розміром премій, які отримують працівники сільради, в той час, як на матеріальну допомогу нужденним виділяють копійки. Про це повідомляє видання Снігурівка.ІНФО.

Сільський голова розповів, що цього року сільрада виділила по 500 гривень учасникам антитерористичної операції. Також було виділено по 4 тисячі на встановлення пам’ятників загиблим землякам.

«На премії 79 тисяч, а матеріальна допомога лише по 500 гривень. Кому це ви стільки премії виділили», — запитали присутні сільського голову.

Бійчук заявив, що це сума на всіх працівників сільської ради, а не конкретно одній особі. Також він виправив, що на премії пішло 74 тисячі, а не 79.

Втім і така відповідь сільського голови не сподобалася жителям Горохівки.

«А за що премії? Що вони такого зробили? Хто голосує за ці премії?» — обурилися люди.

Крім того, обурені горохівчани нагадали сільському голові про його «обіцянки» на початку каденції, додавши, що більшість справ залишилися словами, так і не втілившись у реальні справи.

«Для мене різниці немає яке село, — наголосив сільський голова, говорячи про облаштування зовнішнього освітлення. Сьогодні в одному селі зробили світло, значить завтра буде в другому. Від села до села ми йдемо почергово. В один день за три роки ви хочете все зробити? Це не так просто. Тим більше, наша система законів…», — заперечив Бійчук.

1 Комментарий

  1. Доктор Паша

    10.11.2018 at 18:03

    а что такое 70 тыщ на год на всех работников сельсовета? по 500 гривень? бред

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top