Новости 12 ноября 2018

Делегація зі Снігурівки бере участь у Раді регіонального розвитку під головуванням Петра Порошенка

У понеділок, 12 листопада, голова райдержадміністрації Інна Бойко у складі делегації від Миколаївської області бере участь у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка.

Рада регіонального розвитку відбувається вже всьоме і проходитиме у Міжнародному виставковому центрі Києва. На засіданні присутні обговорять питання здійснення реформ в державі, а також вирішення проблем життєзабезпечення регіонів.

Як відомо, Рада регіонального розвитку створена у 2015 році і основне її завдання – ефективна взаємодія державних органів влади з місцевими.

Варто зазначити, що делегація зі Снігурівки бере участь у Раді регіонального розвитку не вперше. Минулого року голова райдержадміністрації Інна Бойко наголошувала, що одна з найважливіших проблем, на яку звернули увагу на Раді, це адміністративно-територіальна реформа. Тоді Бойко визнала, що Снігурівщина дещо відстає в питанні децентралізації.

Втім, як відомо ще 23 грудня відбудуться перші вибори у Снігурівській ОТГ. Наприкінці січня цього року, депутати Снігурівської міської ради одноголосно схвалили проект рішення про добровільне об’єднання територіальних громад у єдину ОТГ із центром у місті Снігурівка. Але потім з’ясувалося, незважаючи на рішення міської ради, процес децентралізації на Снігурівщині був зупинений.

Через півтора місяці під час засідання 36 позачергової сесії Снігурівської міської ради депутати з другої спроби схвалили проект рішення про добровільне об’єднання територіальних громад. Після цього Миколаївська обласна державна адміністрація надала висновок, що щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень про добровільне об’єднання територіальних громад у Снігурівську міську територіальну громаду. Відштовхуючись від цього висновку Снігурівська міськрада 17 травня проголосувала за проект об’єднання.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top