Новости 14 ноября 2018

«Не знайдете ви порушень там, де їх нема», — Кормишкін про черговий запит стосовно обробки землі в Снігурівському районі

Депутат Миколаївської обласної ради від політичної партії «Наш Край» Юрій Кормишкін закликав своїх недоброзичливців не витрачати час на пошук порушень законодавства депутатом в оренді землі його підприємствами. Про це Кормишкін написав на своїй сторінці в Facebook, розмістивши запит до Держгеокадастру у Миколаївській області від депутата Снігурівської районної ради від політичної партії БЮТ Олега Нартова стосовно оренди ділянок державної власності, розташованих на Снігурівщині на території Нововасилівської сільради.

«Спочатку людина, яка зве себе журналістом, звинувачувала мене, що ніби я незаконно отримав в користування землі на Снігурівщині. За дорученням губернатора порушили карну справу. Ще тиждень тому кримінальне провадження закрили у зв`язку з відсутністю складу кримінального правопорушення. Необхідні документи вже оприлюднено у ЗМІ. Але декому цього мало, деякі депутати ніяк не заспокоються. Сьогодні дізнався, що обранцю від БЮТу Олегу Нартову раптово стало цікаво, чи законно я обробляю землі на Снігурівщині на території Нововасилівської сільради. Я розумію, що декому в силу своїх розумових здібностей важко засвоювати інформацію з першого разу, я також розумію, що скоро вибори, що йдуть новорічні свята, витрати, комусь мабуть гроші потрібні…. Але ж майте совість чи хоч домовляйтесь заздалегідь, де хочете мене вколоти, щоб не повторюватись та потім не мати кепський вигляд. Ще раз для особливо обдарованих повторюю: не витрачайте час, не знайдете ви порушень там, де їх нема. Краще займайтесь чимось корисним та своїми депутатськими справами. Михаїл Соколов вашим підопічним більш нема чим зайнятися? Якщо самі не працюють, то хай не заважають іншим», — написав Юрій Кормишкін.

Як відомо, на одній з прес-конференцій в ОДА місцевий журналіст заявив про нібито незаконне виділення 649 гектарів землі депутату облради Кормишкіну. Після цього голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко звернувся до поліції для перевірки інформації. Втім, невдовзі правоохоронні органи закрили кримінальне провадження про можливе зловживання службовим становищем посадовими особами Снігурівської райдержадміністрації при оформленні права на користування сільгоспземлями депутатом обласної ради Юрієм Кормишкіним. Відповідну постанову опублікувала в Facebook голова Снігурівської РДА Інна Бойко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top