Новости 14 ноября 2018

Аграрії Миколаївщини відсвяткували 25 річницю професійного свята [ФОТО]

В Україні вже в ці вихідні аграрії відзначатимуть своє професійне свято – День працівників сільського господарства. У зв’язку з цим, у середу, 14 листопада, сільгоспвиробники багатьох підприємств та фермерських господарств Миколаївської області зустрілись на святкуванні у стінах Миколаївського українського театру драми та музичної комедії. Про це повідомляє видання АгроЮг.

Представниками обласної влади за власний внесок в розвиток агропромислового комплексу області були відзначені найкращі керівники фермерських господарств, головні бухгалтери, агрономи, бригадири і механізатори. Перший заступник голови облдержадміністрації Вячеслав Бонь зазначив, що аграрний сектор Миколаївщини є одним з найпотужніших локомотивів, який тягне всю українську економіку.

«Професія хлібороба в усі часи була одною із найшанованіших. І в Україні вона завжди відзначалась як на державному, так і на місцевих рівнях. У нас колись з вами була така традиція: кожного року в кожному районі обирали кращих механізаторів і нагороджували премією нашого видатного аграрія, героя України Федора Іванова. Але, на жаль, з якихось причин, в 2014 році була призупинена виплата цієї премії. І лише в цьому році завдяки ініціативі депутата обласної ради, голови постійної комісії обласної ради з питань АПК Юрія Кормишкіна, за підтримки Миколаївської облдержадміністрації ця традиція була відновлена і з цього року ця премія буде вручатись», – повідомив Бонь.

З вітальними словами до присутніх звернулась також голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

«Я хочу сказати велике людське «дякую» за вашу роботу, за те, що ви протягом багатьох років зберігаєте любов до своєї професії. Ви найкращі. Я це знаю, бо у нас 60% всіх депутатів від складу – це депутати аграрії, які постійно підтримують всі сесії обласної ради. І саме депутат облради Юрій Кормишкін вніс пропозицію щодо преміювання. І вже плануються заходи на наступний рік, які будуть підтримувати аграріїв області», – анонсувала вона.

В свою чергу, голова постійної комісії АПК Юрій Кормишкін офіційно привітав кращих механізаторів з усіх районів Миколаївщини та вручив премію імені Федора Іванова — Героя України.

«Хотів би приєднатись до всіх привітань, які були сказані до цього. І хочу побажати найголовніше міцного здоров’я, нашим аграріям-механізаторам отримувати достойну європейську заробітну плату, а керівникам і власникам цих підприємств можливість платити цю достойну заробітну плату. Аграрії Миколаївської області як правило сплачують в бюджети різних рівнів левову частку податків, і цей рік не виключення. Тож бажаю, що наша справа і надалі процвітала, і щоб ми кожного року збирались тут і відзначали кращих виробників за плідну працю на теренах Миколаївщини», – виступив Кормишкін.

А от голова департаменту АПР Миколаївської ОДА Олена Піскун нагадала, що цього року в Україні вже в двадцять п’яте відзначається День працівника сільського господарства на державному рівні.

«Мені дуже приємно бачити вас всіх і цій залі. Я дуже пишаюсь тим, що я також належу до нашої родини аграрії, до родини працівників агропромислового комплексу. Ви дійсно найкращі, і праця нашого агропромислового комплексу відома в Україні і далеко за її межами також. Я щиро вдячна кожному за вашу працю. Цього року ми відзначаємо 25 річницю з того дня як День працівника сільського господарства стали відзначати на державному рівні, тому з ювілеєм вас», – наголосила Піскун.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top