Горячее 16 ноября 2018

У Снігурівці святковим концертом відзначили День працівників сільського господарства [ФОТОРЕПОРТАЖ]

Традиційно в третю неділю листопада відзначається День працівників агропромислового комплексу та сільського господарства. Тому 16 листопада у районному будинку культури у Снігурівці відбувся святковий концерт, присвячений всім хліборобам району. Про це повідомляє видання Снігурівка.ІНФО.

Кращі колективи Снігурівщини та талановита молодь подарували присутнім яскраві виступи та запальні танці. В цей день хліборобам району, насамперед, бажали гарного врожаю, сприятливих умов для праці та міцного здоров’я.

Голова Снігурівської районної державної адміністрації Інна Бойко зазначила, що сільгосптоваровиробники Снігурівщини вже багато років посідають передові позиції на Миколаївщині по збору врожаю.

«Хлібороби – це люди, які не мають спокою ані влітку, ані взимку – вони завжди дбають про наше з вами життя, про те, щоб був хліб на столі. Всі ми знаємо стару народну мудрість «Хліб – усьому голова», і це дійсно так. Хліб це продукт, який дозволяє вижити у будь-яких умовах, і він дістається потом та тяжкою працею. Ви віддані своїй праці, віддані своїй землі і нашій Снігурівщині. Хочу побажати всім щастя, здоров’я, благополуччя, миру. Дуже рада сказати те, що Снігурівщна вже багато років посідає передові позиції в області по збору врожаю. Це ваша праця і ваша заслуга. Дякую вам за це», — привітала Інна Бойко.

Під час концерту десятки працівників агропромислового комплексу отримали грамоти та відзнаки Снігурівської райдержадміністрації та районної ради. Крім того, дехто з аграріїв був нагороджений грамотами Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top