Горячее 18 ноября 2018

«Низький уклін всім за невтомну працю і за хліб на наших столах», — Кормишкін привітав господарників з професійним святом

Голова Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін привітав господарників Миколаївської області з професійним святом – Днем працівників сільського господарства. Він побажав аграріям-механізаторам отримувати достойну європейську заробітну плату, а керівникам підприємств, щоб у них була можливість платити цю достойну заробітну плату.

«Колеги-аграрії! Вітаю всіх з нашим професійним святом – Днем працівників сільського господарства. Ви всі заслуговуєте найщирішої та найвищої подяки, адже колись свідомо присвятили своє життя нелегкій праці на землі. Тож зичу кожному міцного здоров’я! Бажаю нашим аграріям-механізаторам отримувати достойну європейську заробітну плату, а керівникам підприємств, щоб у них була можливість платити цю достойну заробітну плату. Я мрію про те, щоб наша аграрна справа і надалі процвітала! Хай наші поля колосяться щедрими врожаями, а погода завжди посміхається. Низький уклін всім за невтомну працю і за хліб на наших столах. Зі святом! З повагою, голова Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top