Новости 19 ноября 2018

У снігурівському «Журавлику» облаштували дворик та встановили ігровий майданчик для дітей [ФОТО]

Цього року у Снігурівському центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Журавлик» провели капітальний ремонт подвір’я, а також встановили ігровий майданчик для дітей. Про це повідомляє видання Снігурівка.ІНФО.

Директор центру реабілітації «Журавлик» Ольга Уткіна розповіла, цього року за кошти районного бюджету було повністю відремонтовано подвір’я, а також встановлено гойдалку. Крім того, декілька тренажерів встановили за рахунок спонсорської допомоги.

«Тут у нас був асфальт, який з роками був зруйнований опадами. Але цього року дякуючи розумінню та підтримці районної влади, двір був повністю відремонтований, встановлена нова огорожа, а замість асфальту вклали нормальну, сучасну плитку. Ремонт обійшовся майже у 270 тисяч гривень», — розповіла Уткіна.

Незважаючи на обмежену територію подвір’я, у «Журавлику» постаралися зробити якомога більше клумб з рослинами. За словами Уткіної, діти із задоволенням вивчають на прогулянці рослини, що також допомагає у процесі реабілітації.

Крім того, керівництво «Журавлику», нарешті, дочекалося ремонту тротуарного покриття перед парадним входом у будівлю. За словами директора центру реабілітації «Журавлик», найкраще ремонт тротуару оцінили вихованці закладу.

«До нас хлопчик приїздить з вадами опорно-рухового апарату, його раніше через тротуар вели у «Журавлик» під руки. А коли поклали асфальт він каже: я сам, ковдобин тепер нема, тому я сам піду», — розповідає Ольга Уткіна.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top