Горячее 22 ноября 2018

Снігурівчани відзначили День Гідності та Свободи та вшанували пам’ять загиблих Героїв [ФОТО]

21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи. Ця пам’ятна дата була запроваджена, щоб віддати шану патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

В цей день біля Стели борцям за волю та незалежність України відбувся пам’ятний мітинг та покладання квітів. В заходах брали участь керівництво району та міста, учасники бойових дій на Сході України, члени сімей загиблих захисників, представники ветеранських організацій та громадськість міста. Снігурівчани низько схилили голови перед пам’яттю усіх Героїв, які загинули за нашу свободу та майбутнє. Поклали квіти і до могил наших земляків Платонова Сергія Сергійовича та Маркваса Ігора Йосиповича, які віддали життя за незалежність України.

Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян – справжніх патріотів Батьківщини.

«Вічною раною болітиме на серці кожного українця пам’ять про Героїв Небесної Сотні та воїнів Антитерористичної операції, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави», – сказала голова РДА Інна Бойко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top