Новости 24 ноября 2018

На Снігурівщині збудовано новий спортивний майданчик та облаштовано спортивні тренажери [ФОТО]

Вперше в Снігурівському районі було запроваджено Конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування Снігурівської районної ради. Прийнято рішення сесії районної ради від 21 лютого 2018 року № 4 “Про оголошення щорічного районного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування в 2018 році”, Положення про конкурс розроблено Снігурівською райдержадміністрацією.

Для участі на визначення переможця конкурсу до наглядової ради конкурсу було подано 5 проектів від органів місцевого самоврядування району. Після експертної оцінки наглядовою радою конкурсу визначено 2 проекти – переможці.

Проект Тамаринської сільської ради «Територія життя – від одного до сто одного» (облаштування комплексу культури, спорту, відпочинку та дозвілля) та проект Кобзарцівської сільської ради «Здорові діти – запорука міцної держави».

Наразі вже завершено реалізацію проекту по Тамаринській сільські раді, вартість якого склала 200 тисяч гривень , з них 95 тисяч – кошти районного бюджету, 103 тисячі – кошти сільського бюджету та 2 тисячі – кошти громади. За рахунок коштів проекту облаштовано спортивний майданчик, придбано спортивне устаткування, обладнання та інвентар (спортивні тренажери, дитячий ігровий майданчик), а також вбиральні, ліхтарі, лавки та урни для сміття.

«Створення умов для занять спортом дасть можливість виховувати здорову націю. Відтепер, завдяки спільним зусиллям влади й громади, школярі та молодь району у вільний час можуть займатися спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я», — прокоментувала голова РДА Інна Бойко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top