Новости 24 декабря 2018

«Необхідно забезпечити фінансову спроможність тих громад, в яких не відбулись перші вибори», — Юрій Кормишкін

В партії «Наш край» вважають, що необхідно терміново, як на рівні Уряду, так і на місцях забезпечити фінансову спроможність для тих громад, які через введення воєнного стану так і не змогли обрати депутатський корпус та голову.

Окрім того, як зазначає голова Миколаївської обласної організації партії Юрій Кормишкін, Центральна виборча комісія також не повинна затягувати, по завершенню воєнного стану, початок виборчого процесу, так як чим далі відтягується дата виборів в ОТГ, тим більшою є шкода для бюджетного процесу в цих громадах, а значить – і економічний вплив на життя людей.

«Сьогодні люди, які дуже довго готувались до об’єднання, планували своє життя уже за інших умов та правил взаємодії з різними інституціями, в тому числі і фінансовими установами, опинилися в економічній пастці. Мова йде сьогодні про фінансування освіти, медицини та комунального господарства наших громад. Наразі стоїть перед усіма завдання підтримати ОТГ та забезпечити їх фінансову спроможність», – говорить Юрій Кормишкін.

Нагадаємо, 23 грудня повинні були відбудуться перші вибори в 12 об’єднаних територіальних громадах Баштанського, Березнегуватського, Братського, Єланецького, Новоодеського, Первомайського, Новобузького та Снігурівського районів.

Громади Снігурівського району, в яких вибори не відбулися 23грудня 2018 року:

Горохівська сільська об’єднана територіальна громада (Горохівська сільська рада (села Горохівське, Великопілля, Виноградне, Новий Шлях, селище Садове), Баратівська сільська рада (села Баратівка, Гречанівка, Новософіївка, Петропавлівське, Промінь, Романово-Булгакове, селище Галаганівка), Суворська сільська рада (села Суворе, Гуляйгородок, селище Світла Дача);

Сніурівська міська об’єднана територіальна громада (Снігурівська міська рада (місто Снігурівка), Афанасіївська сільська рада (села Афанасіївка, Юр’ївка), Василівська сільська рада (села Василівка, Євгенівка, Павло-Мар’янівка), Калинівська сільська рада (села Калинівка, Бурханівка, Любимівка), Кобзарцівська сільська рада (села Кобзарці, Новопавлівське), Нововасилівська сільська рада (села Нововасилівка, Галаганівка, Єлизаветівка, Новокондакове, селище Ясна Поляна), Павлівська сільська рада (села Павлівка, Івано-Кепине), Першотравнева сільська рада (села Першотравневе, Трудолюбівка, селище Васильки), Тамаринська сільська рада (села Тамарине, Безіменне);

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top