Горячее 26 декабря 2018

У Миколаївській області завершилася дія воєнного стану

Президент Петро Порошенко заявив про завершення дії воєнного стану в 10 областях України. Про це він сказав на засіданні Ради національної безпеки і оборони 26 грудня, повідомляє видання Українська правда.

За словами президента, рішення про припинення воєнного стану грунтується на аналізі всіх складових поточної безпекової ситуації в країні. Разом з тим Порошенко констатував, що «ситуація навколо країни не дуже змінилася».

«ОБСЄ підтвердила дані нашої розвідки, що в районі Луганська знайдено підтягнуті системи реактивного вогню «Град», збільшена кількість артилерії, не відведені танки. Не зменшилася і військова присутність РФ в Азовському морі», – каже президент.

Водночас не продовження воєнного стану Порошенко пояснює наближенням майбутніх виборів в Україні.

«Хотів би наголосити, що нікуди не поділася і російська загроза. І можливо, я буду з вами відвертий: якби не вибори, ми б попросили Верховну Раду продовжити цей воєнний стан», – заявив президент. Чому мною приймається рішення не продовжити воєнний стан. Бо ми маємо дві загрози: з одного боку загрозу прямої воєнної агресії. А з іншої – загрозу наступу на демократичні права і свободи громадян», – зазначив він.

Водночас, за словами Порошенка, за час воєнного стану оборонні можливості ЗСУ та інших підрозділів сектору оборони «отримали абсолютно інший вимір».

«Проведена величезна робота зі скорочення термінів бойового злагодження,  щодо доукомпелектації за рахунок (резерву) першої черги, поставки нової воєнної техніки», – розповів глава держави.

Порошенко доручив силовикам проінформувати про наслідки воєнного стану зокрема про поставки нового і модернізованого озброєння та воєнної техніки все суспільство.

«Люди повинні знати, що зроблено за цей місяць і як були посилені оборонні можливості держави», – сказав Порошенко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top