Горячее 17 марта 2019

У Снігурівському районі громада колишньої УПЦ МП перейшла до Православної церкви України

Вранці, 17 березня, в селі Василівка Снігурівського району місцеві мешканці провели збори релігійної громади й ухвалили рішення про перехід із церкви Московського патріархату до єдиної Православної Церкви України. Рішення громади підтримав і настоятель храму Різдва Христового отець Василь. Про це повідомляє прес-служба РДА.

Таким чином, Василівська парафія стала першою в районі, яка оголосила про перехід до ПЦУ.

«Я вітаю громаду села Василівки, які прийняли таке виважене рішення. Це історична подія не тільки для вашого села, а й для всієї Снігурівщини. Створення української церкви — це беззаперечне свідченння що в нашій боротьбі Бог з нами! Слава Україні!», — зазначила голова райдержадміністрації Інна Бойко.

Власні джерела видання Снігурівка.ІНФО повідомили, що ввечері, 16 березня, на Снігурівщині були спроби спровокувати скандал та зірвати голосування за перехід до Православної церкви України. Також відомо, що за день до голосування у Снігурівський район приїздив Митрополит Миколаївський та Очаківський Питирим, щоб переконатися, що голосування проходитиме без будь-якого тиску влади.

Також журналіст Олексій Лютіков повідомляв, що група молодиків готувалася завадити переходу церкви Московського патріархату до Православної церкви України.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top