Новости 07 июня 2019

Профільна комісія облради виділила 1,7 млн гривень на будівництво нового мосту на Снігурівщні

Постійна комісія Миколаївської облради з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури погодила виділення 1,7 мільйони гривень на будівництво нового мосту через річку Інгулець у Снігурівському районі. Про це повідомляє кореспондент видання Снігурівка.ІНФО.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що без ремонту мосту біля села Тамарине частина Снігурівського району може залишитися відрізана від райцентру.

Васильківський сільський голова Анатолій Хапун на засіданні комісії розповів, що експлуатаційний термін цього понтонного мосту вже давно закінчився, тому кожного року він регулярно йде під воду.

«Зараз, коли починаються жнива і починають йти великовантажні автомобілі, його (міст, — ред.) рази три-чотири за сезон топлять. Тоді три сільські ради – Василівська, Павлівська та Тамаринська залишаються відрізані від району. Цьому понтонному мосту близько сорока років. Він в такому стані, що там вже нема чого ремонтувати. Він і морально, і технічно застарів, його експлуатаційний термін вже давно закінчився», — розповів Хапун.

Крім того, депутати сільської ради зробили акцент на тому, що Василівська сільська рада межує з Херсонської областю. Через це всі великовантажні автомобілі з сусідніх областей проїздять саме через село.

«Наше село є кінцевим у Снігурівському районі і межує із Бобровим Кутом Херсонської області. Усі великовантажні, перевантажені хати їдуть через наше село. Сидить людина і рахує всі ці КАМаЗи. Більше 70 автівок йде за добу Ви уявляєте що робиться в селі? Це центральна дорога. Всі КАМаЗи з Херсонської, Дніпропетровської області йдуть на елеватори», — кажуть місцеві мешканці.

Тому люди просять профільну комісію розглянути питання щодо переведення на баланс обласної ради центральної дороги у Василівці.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top