Горячее

Не всі сільські ради підготовленні до окремого створення громади, — голова Снігурівської РДА Бойко

903

У вівторок, 4 липня, відбулася зустріч голови райдержадміністрації Інни Бойко з працівниками Снігурівської  ЦРЛ. Бойко повідомила, що на сьогоднішній день одним з найголовніших питань є децентралізація. Активно проводиться робота з цього питання, тривають обговорення з мешканцями сіл району, аналізується інформація з керівниками бюджетних установ

Голова району, вкотре наголосила, що не всі сільські ради підготовленні до окремого створення громади. Взагалі процес обговорення в лікарні тривав досить  жваво.

Було багато запитань до керівництва, на  всі питання отримали  відповідь.

«Є одна Україна! Її ділити не можна. Повинна бути одна громада і не лише одна громада Снігурівки, а одна громада  в  Україні» — такими словами висловили свою думку лікарі Снігурівської ЦРЛ.

Нагадаємо, що у п’ятницю, 7 липня, відбудуться громадські обговорення з питання утворення єдиної Снігурівської територіальної громади. Захід відбудеться о 16:00 в районному будинку культури в Снігурівці.

Як вже раніше повідомлялося, 26 червня Снігурівською міською радою вже вдруге було прийнято рішення про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад Снігурівського району.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости