Горячее 01 сентября 2017

Фельдшери Снігурівщини поскаржились на відсутність аптек в деяких селах району – люди змушені їхати за ліками в місто

Голова райдержадміністрації Інна Бойко разом з головою районної ради Тетяною Мезіною, виконувачем обов’язків головного лікаря Миколою Ковригою та головним лікарем ПМСД Василем Панчаком провели нараду з фельдшерами сільських амбулаторій з питань стану реалізації Урядової програми «Доступні ліки».

За словами фельдшерів, основною проблемою в деяких селах — є відсутність аптек. Відтак, для жителів сільської місцевості, котрі потребують постійного лікування, отримати ліки безкоштовно або з незначною доплатою, як це передбачено програмою, непросто. Адже вони не можуть придбати ліки на місцях, а змушені їхати за ними до міста. Крім того, далеко не всі аптеки в районі працюють з даною Урядовою програмою.

Голова райдержадміністрації наголосила, що дану проблему потрібно вирішувати першочергово. Однак, вона додала, що фельдшери та сільські голови принаймні один раз на тиждень бувають в місті. Тому, доцільно щоразу забезпечувати їх необхідними рецептами, щоб вони мали змогу доставити потрібні ліки мешканцям своїх сіл.

Нагадаємо, що цього року Миколаївщині було надано субвенцію на відшкодування вартості лікарських засобів на загальну суму – 14,9 млн грн. А в серпні збільшено на 5,9 млн грн. Так, загальна сума становить близько 21 млн грн.

1 Комментарий

  1. Виталий Кравчук

    02.09.2017 at 21:08

    Программа очень правильная . Рассчитана на основную «болезненную» численность население: (гипертоники, диабетики , сердечники). Вроде бы и все правильно решили, так сказать, нашли выход с положения: подключить сельской совет, а вернее сказать председателей сельских советов. Но как доктор Центральной амбулатории (Центральная, Новокиевская, Любомировская сельские советы). Могу сказать в открытую: председателей особо не интересует «болезненное» население. На носу у них другие хлопоты: освещение дорог, сами дороги (можно сказать вечные отмазки). Так что не нужно насаждать фельдшерам, проблема общая, обращайтесь к своим председателям. В конце концов их задача решать проблемы громады.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top