Горячее 03 августа 2018

В селі на Снігурівщині виявили сказ кішки – запроваджено карантинні обмеження

2 серпня відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Снігурівській районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови РДА Сергія Верловицького.

Начальник Снігуріського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Дмитро Куліуш повідомив, що в селі Кобзарці Снігурівського району виявлено сказ домашньої кішки, яка вкусила місцеву мешканку. Господарю будинку вдалося вбити кішку, після чого її труп був доставлений до Снігурівської районної держаної лікарні ветеринарної медицини, де був відібраний патологічний матеріал з подальшим направленням до Миколаївської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби з метою виключення сказу.

Звітом про результати дослідження Миколаївської регіональної лабораторії Держпродспоживслужби від 31.07.2018р. №002652, за результатами біопроби було підтверджено сказ. В Кобзарцівській сільській раді останні випадки спостерігалися по с. Кобзарці – у 2007 році (сказ вовків); по с. Новопавлівське – у 2008 році (сказ собак).

На основі вищезазначеного, комісією ДНПК при райдержадміністрації було затверджено план комплексних заходів щодо ліквідації сказу в Кобзарцях, при виконанні якого будуть запроваджені карантинні обмеження по селу.

1 Комментарий

  1. Руслан

    05.08.2018 at 23:43

    Это не та кыцька шо Бойчиху укусила?

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top