Новости 16 августа 2018

В селі Першотравневе відновлюють безперебійне водопостачання з артсвердловини

Протягом цього року на адресу голови Снігурівської райдержадміністрації Інни Бойко від мешканців с. Першотравневе надходили звернення  щодо відсутності безперебійного водопостачання їхнього села.

Всі системи водопостачання побудовані 50-60 років тому назад. Зараз при експлуатації вони виходять із ладу та потребують значних капіталовкладень Тому, з метою вирішення даної проблеми, сільською радою було прийнято рішення відновити роботу артсвердловини, яка через відсутність електропостачання, вже протягом певного часу, не експлуатувалася в безперебійному режимі.

Під повним супроводом голови Снігурівської райдержадміністрації Інни Бойко та за всебічної підтримки генерального директора АТ «Миколаївобленерго» було виготовлено та погоджено проект з електропостачання даної артсвердловини, та вже 14 серпня розпочаті роботи з її введення в експлуатацію, а саме розпочато підведення лінії електропередач шляхом встановлення опор, трансформаторної підстанції та підключення до електромережі.

Прийняття даних відповідальних рішень та компетентних дій в подальшому надасть можливість в будь-який період здійснювати належне та безперебійне водозабезпечення мешканців с. Першотравневе.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top