Новости 14 августа 2018

Снігурівські рятувальники погасили умовну пожежу у районному будинку культури [ФОТО]

10 серпня на території Снігурівського районного будинку культури проводились тактико – спеціальні навчання з особовим складом Снігурівського гарнізону ГУ ДСНС України у Миколаївської області. В навчання також прийняли участь підрозділи Снігурівського відділу національної поліції, Снігурівської філії ПАТ «Миколаївобленерго», швидка медична допомога Снігурівської ЦРЛ.

За тактичним задумом в результаті необережного поводження з вогнем під час проведення зварювальних робіт сцени відбулася пожежа на сцені глядацької зали. До моменту прибуття підрозділів пожежно-рятувальної служби, працівниками об’єкту розпочата евакуація людей з 1-го і 2-го поверхів через евакуаційні виходи.

Далі гасіння умовної пожежі проводилось працівниками 24-ї ДПРЧ ГУ ДСНС України у Миколаївській області. В ході проведення навчань були перевірені дії адміністрації закладу по організації гасіння пожежі до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів, в організації ліквідації аварії, реальність оперативного плану пожежогасіння на об’єкті, справність протипожежного обладнання.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top