Горячее 17 августа 2018

«Не можна чекати, поки дороги в місті будуть зруйновані вщент»: з районного бюджету виділено 200 тис. гривень для ремонту вул. Суворова у Снігурівці

15 серпня голова Снігурівської райдержадміністрації Інна Бойко провела зустріч з головами постійних комісій Снігурівської міської ради, членами постійної комісії з питань промисловості, торгового та побутового обслуговування, транспорту і зв’язку Снігурівської міської ради та першого заступника міського голови Олега Поскрипки.

Головною темою зустрічі було одне із найактуальніших проблемних питань міста сьогодення – це ремонт дорожнього покриття центральних вулиць.

Бойко зазначила, що напередодні вона заручилася підтримкою президії районної ради, які погодилися винести на сесію районної ради питання виділення коштів із районного бюджету міському в сумі 200 тисяч гривень для проведення нагального ремонту дороги по вул. Суворова, яка на сьогодні перебуває у вкрай жахливому стані і якщо не вжити негайних рішучих дій, то це може призвести лише до повної руйнації дорожнього покриття.

«Депутати вирішили і для мене рішення депутатів районної ради є законом. Але прийняти ці гроші повинна буде міська рада і заключити договір з райавтодором повинна буде міська рада», — сказала голова РДА.

Всі без виключення присутні депутати міської ради погодилися із існуванням даної проблеми та зазначили, що вони лише “за” надання даної підтримки місту і позитивному рішенні сесії міської ради по прийняттю даних коштів та якомога найшвидшому виконанню ремонтних робіт по дорогам міста. Крім того, заступник мера Олег Поскрипка пообіцяв, що договір на ремонт вул. Суворова буде заключний виключно зі Снігурівським райавтодором.

Нагадаємо, що напередодні Снігурівська міська рада замовила ремонт доріг на 650 тисяч гривень у херсонської фірми-одноденки зі статутним капіталом 500 гривень.

4 Комментариев

 1. Гость

  19.08.2018 at 12:12

  Зато возле дома замов мэра дорогу сделали!

 2. Цурман

  19.08.2018 at 21:11

  Если бы Голобля не воровал то все было бы хорошо и дороги были бы!

 3. Руслан

  20.08.2018 at 13:53

  По моему Снегиревка наоборот пошла вверх . Хоть что то начали делать. Рад за вас земляки. Душа радуется когда приезжаешь домой

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top