Новости 26 августа 2018

Президент Порошенко з робочим візитом відвідає Снігурівський район

У понеділок, 27 серпня, в Миколаївську область з робочим візитом приїде Президент України Петро Порошенко. Про це повідомляє видання Преступности.НЕТ з посиланням на власні джерела в Адміністрації Президента.

За словами співрозмовника видання, на даний момент точно відомо, що Глава держави побуває на відремонтованій трасі Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка», а також відвідає завод «Agrofusion» у Снігурівському районі.

Крім того, розглядається варіант відвідування президентом державного підприємства «Зоря»-«Машпроект» у місті Миколаїв. Спочатку в планах також було відкриття після ремонту школи №36 в Миколаєві, однак в підсумку від цього пункту в програмі візиту відмовилися. Як відомо, Порошенко в останній раз був з візитом в Миколаївській області 23 травня.

Варто зазначити, що це вже буде далеко не перший візит представників центральних органів влади на багатостраждальну трасу Т-15-08. Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман проінспектував ремонт траси і запевнив, що до жовтня 2017 року дорога буде повністю здана в експлуатацію. Разом з Гройсманом тоді на трасі побував керівник «Укравтодору» Славомир Новак. Він тоді заявив, що вартість ремонту одного кілометра траси Т-15-08 «Калинівка — Снігурівка — Березнегувате» в 11 мільйонів гривень є нормальною ціною.

Також на трасу приїздив подивитися міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Зазначимо, що трасу Т-1508 ремонтують за рахунок коштів, отриманих з «митного експерименту».

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top