Горячее 10 июля 2018

Снігурівчани вийшли на акцію протесту проти бездіяльності мера Голоблі: у разі невиконання вимог люди готові перекривати дорогу [ВІДЕО]

Вже тривалий час на п’ятиповерхівці по вулиці Суворова, 92 у місті Снігурівка фактично відсутній дах. Під час опадів квартири снігурівчан заливає водою, руйнуються стіни та псується майно. Через бездіяльність Снігурівської міської ради та мера Леоніда Голоблі жителі будинку вийшли на акцію протесту з вимогою до міськради у найкоротші терміни вирішити проблему. У разі ігнорування вимог, снігурівчани готові піти на радикальні заходи та перекрити дорогу та залізницю. Про це йшла мова під час мітингу у суботу, 7 липня, повідомляє Снігурівка.ІНФО.

Депутат міської ради Олександр Воробйов розповів, що після того як був обраний переможець тендеру, міська рада зволікала з отриманням декларації на ремонт у ДАБІ, через що ремонт почався на декілька місяців пізніше.

«Після того, як фірма виграла тендер, почалося найцікавіше. Для того, щоб приступити до ремонтних робіт, потрібно було затвердження у ДАБІ. Тендер був виграний ще у серпні, приїздили представники фірми, уклали договір, потрібна була лише декларація від ДАБІ. Але тут почалося найцікавіше. Пройшов тиждень, питаю: ви подали? Відповідь – ні. Пройшов ще тиждень: подали? – ні. Я вже почав писати запити. Тоді ми втратили два місяці. Тільки у жовтні затвердили всі папери, начебто почалося будівництво, всі жителі зраділи. Але потім все застопорилося. Таке враження, що це робилося навмисно», — сказав депутат Воробйов.

Голова Снігурівської райдержадміністрації Інна Бойко також вийшла підтримати жителів міста. Вона висловила обурення тим, що міський голова Голобля навіть не вийшов до людей, щоб відповісти на їхні питання. Тому голова РДА запропонувала депутатам міської ради зібрати підписи за скликання позачергової сесії з одного питання – негайної реконструкції даху будинку по вул. Суворова, 92.

«Я вважаю, що нам потрібно зібрати 10 підписів депутатів, негайно зібрати з цього питання позачергову сесію. По-перше, згідно Закону України, міський голова зобов’язаний звітувати перед громадою. Тому можемо зібрати сесію тільки по цьому питанню. Якщо кошторис по цьому ремонту занижений, тоді хай знімають з фонду заробітної плати кошти, хай розривають договір. За три-чотири тижні можна переглянути кошторис, подавати в суд на цього підрядника, якщо він не хоче продовжувати ремонт, наймати людей, які будуть робити і до жовтня цей дах можна зробити. Але без рішення сесії міської ради ми це не зробимо», — додала голова РДА.

Жителі будинку поскаржилися, що вже тривалий час пишуть запити та звернення у різні інстанції, але проблема не зсувається з мертвої точки. Крім того, протягом всього часу вони не бачили жодного представника міської ради, які б проконтролювали хід виконання ремонтних робіт.

Депутат Воробйов зазначив, що якщо питання ремонту даху вкотре не вдасться вирішити на сесії міської ради, жителі будинку будуть вимушені діяти більш радикально. Дехто з присутніх навіть запропонував перекривати залізницю.

«Складається враження, що люди прийшли, щоб набрати собі землі нашої міської. Не беруться податки. А наповнення бюджету – це базис та основний принцип роботи міської ради. Є гроші в бюджеті – ми можемо виконати все», — додав депутат.

В підсумку жителі буднику вирішили направити до міської ради резолюції з вимогами у найкоротші терміни вирішити питання та розпочати ремонтні роботи на даху.

Резолюція акції протесту про бездіяльність керівництва Снігурівської міської ради:

«Ми, мешканці міста Снігурівка, зібралися на центральній площі, щоб висловити свій рішучий протест тим процесам, які відбуваються у нашому місті. Нас обурює бездіяльність Снігурівського міського голови Голоблі та його заступників відносно вирішення проблем, які виникають у громади нашого міста, невиконання ним рішень сесій міської ради та своїх службових обов’язків, а також систематичного порушення законодавства України. У разі невиконання наших вимог залишаємо за собою право перекрити рух транспорту по вулиці Суворова і здійснювати інші більш дієві заходи».

Варто зазначити, що на сайті Снігурівської міської ради з’явилася відповідна інформація щодо ремонту даху вказаного будинку. В мерії зазначають, що саме ТОВ «РЕМ ТЕХ СТРОЙ» свої обов’язки щодо закінчення будівельних робіт так і не виконало. У зв’язку з чим Снігурівська міська рада звернулась з листами до Снігурівського відділу Баштанської місцевої прокуратури та Снігурівського відділу поліції з проханням в межах компетенції розглянути дії посадових  осіб  ТОВ «РЕМ ТЕХ СТРОЙ» щодо неналежного виконання обов’язків по цьому Договору. Окрім цього до ТОВ «РЕМ ТЕХ СТРОЙ» направлено лист-претензію щодо невиконання будівельних робіт та нарахування відповідної пені, а також з попередженням про те, що в разі подальшого ухилення від їх виконання Снігурівська міська рада залишає за собою право стягнення в судовому порядку завданих збитків та штрафних санкцій.

2 Комментариев

  1. Руслан

    10.07.2018 at 14:49

    А бойко чего приперлас ? Решай проблемы района их тоже хоть пруд пруди. Ты ж сама работала в мерии. 🐷

  2. Житель

    15.07.2018 at 15:26

    Бойко, Бойко, дожилась. Связалась с воробьем и журавлем, забыла как они на тебя грязь лили?? Или в политике как на войне, все средства хороши?!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top