Новости 03 августа 2018

У Миколаївській ОДА залишилися незадоволені темпами ремонту Снігурівської траси

Заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи заявив, що підрядник не справляється з темпами ремонтних робіт на трасі Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка-Березнеговате». Про це він написав у себе в Facebook.

За словами чиновника, на даний момент не в повному обсязі виконані роботи по влаштуванню верхнього шару асфальтобетону. Також уваги вимагає облаштування узбіччя і заїзних кишень.

«Про виконання робіт на автодорозі Т-15-08 — темпи їх проведення не влаштовують. Не в повному обсязі виконані роботи по влаштуванню верхнього шару асфальтобетону, триває облаштування заїзних кишень, вимагає уваги і благоустрій узбіччя. Підряднику дані відповідні доручення, замовник тримати питання на більш жорсткому контролі », — зазначив Гайдаржи.

Крім того, заступник голови ОДА звернув увагу на незадовільний стан дорожнього покриття у місті Снігурівка.

«Дорога по Снігурівці потребує ремонту. Міській та районній владі дано завдання вишукати можливості для проведення відповідних робіт», — додав він.

Нагадаємо, в лютому депутати профільних комісій облради проголосували за виділення 147 млн ​​грн з обласного бюджету на ремонт Снігурівської траси. У травні на депутатської комісії начальник Служби автодоріг Андрій Максименко розповів, що з цієї суми на ремонт траси використовували вже 69 мільйонів гривень. Повна сума в 147 млн ​​вичерпається до середини липня. Втім, і цих грошей на завершення ремонту Снігурівської траси, за словами начальника САД, виявилося мало. Після цього голова облдержадміністрації Олексій Савченко запевнив, що грошей достатньо і Снігурівська траса буде зроблена в повному обсязі.

1 Комментарий

  1. Володя

    03.08.2018 at 20:21

    В Широком при возведении остановок почву рыли с обочины трассы после первого дождя обочину смоет вместе с асфальтом и гдеж ваш контроль ???

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top