Горячее

Дорожники відзвітували про початок ремонтних робіт на Снігурівській трасі [фото]

645

3 липня року між Службою автомобільних доріг у Миколаївській області та ТОВ «Ростдорстрой» укладено договір на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-1508 Калинівка — Снігурівка – Березнегувате на ділянці км 0+000 – км 8+600.

5 червня 2017 року фірмою-підрядником ТОВ «Ростдорстрой» розпочато виконання робіт з поточного середнього ремонту автодороги загального користування державного значення Т-1508 Калинівка — Снігурівка — Березнегувате на ділянці км 0+000 – км 8+600.

На даному етапі проводяться роботи з планування узбіч та фрезування дорожнього полотна.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області звертається до учасників дорожнього руху з розумінням віднестися до тимчасових незручностей, звертати увагу на попереджувальні дорожні знаки та неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.

Нагадаємо, що автодорогу Т-15-08 ремонтуватимуть за рахунок коштів, отриманих з «митного експерименту». Офіційне підтвердження дав бюджетний комітет Верховної Ради. За словами губернатора, з передбачених 450 млн грн на ремонт вже є 200 млн.

6 квітня 2016 року, на спільному засіданні бюджетної та транспортної комісій Миколаївської облради було прийнято рішення направити на умовах співфінансування 15 мільйонів гривень з обласного бюджету на ремонт доріг в Первомайському, Снігурівському та Жовтневому районах.

У липні 2016 року депутат облради Іван Кухта звинуватив голову Снігурівської РДА Тетяну Твардовську у тому, щщо вона навмисно гальмувала тендер по ремонту траси Т-15-08.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости