Новости 13 июля 2017

Голова Миколаївської ОДА незадоволений, що на ремонт кілометра дороги на Снігурівку витрачається більше 10 мільйонів гривень

Ремонт одного кілометра дороги на Снігурівку в Миколаївській області обходиться в 10,5 млн гривень. Про це 12 липня на нараді в Миколаївській ОДА по ремонту доріг повідомив Араік Амірханян, виступаючи від імені одеської фірми ТОВ «Ростдорстрой», передає інтернет-видання «Мой город».

Нагадаємо, що ТОВ «Ростдорстрой» на сьогоднішній день виконує роботи з поточного середнього ремонту на автодорозі Т-1508 «Калинівка — Снігурівка — Березнегувате».

Озвучена цифра обурила губернатора Олексія Савченко. На його думку, один квадратний кілометр дороги повинен коштувати 650 гривень.

Разом з тим Савченко розкритикував роботу проектантів, які, навіть не виїжджаючи на дорогу, штампують проекти на колосальні суми.

«Я не згоден з тим, що сьогодні всі проекти робляться під копірку, яку було розроблено ще за Радянського Союзу. Я це веду до того, що якщо по-іншому ставитися до розробки проекту, то ремонт дороги на Снігурівку обійшовся б у 360 мільйонів гривень, а не в 480. Це останній раз, що Миколаївська область будуватиме дороги без участі обласного комунального підприємства», — підкреслив він.

Нагадаємо, що автодорогу Т-15-08 ремонтуватимуть за рахунок коштів, отриманих з «митного експерименту». Офіційне підтвердження дав бюджетний комітет Верховної Ради. За словами губернатора, з передбачених 450 млн грн на ремонт вже є 200 млн.

0 Комментариев

  1. Ирина Вергун

    15.07.2017 at 13:55

    все нужно доводить до конца,майдан не закончили,поэтому никого не посадили,нужно их всех убирать,иначе они уберут вас!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

To Top