Новости 16 апреля 2018

У Снігурівській РДА пропонують заохочувати вчителів за вагомі досягнення їх учнів на конкурсах та олімпіадах

16 квітня під час щотижневої апаратної наради голова райдержадміністрації Інна Бойко зазначила, що два дні тому учні навчальних закладів зі Снігурівщини завоювали 5 золотих медалей на Всеукраїнському фестивалі з робототехніки “FIRST LEGO League Junior” в Києві.

Очільниця району доручила надати пропозиції щодо заохочення вчителів, учні яких здобули вагому досягнення в освіті та науці.

Таких вчителів потрібно заохочувати, щоб у них і надалі було бажання працювати з дітьми і розвивати їх таланти і здібності. Ентузіазм – це добре, але в якості стимулу для кращої ефективності навчання необхідна матеріальна база та технічне забезпечення відповідного рівня. І це буде результативніше, ніж звичайна теорія, — зазначила Інна Бойко.

Як відомо, 14 квітня в Києві відбувся Всеукраїнський фестиваль з робототехніки “FIRST LEGO League Junior” в рамках Всеукраїнського чемпіонату “Robofirst- більше ніж роботи”, у якому брали участь понад 1000 конкурсантів з усіх куточків нашої країни. Снігурівський район представляли учні початкових класів Снігурівської ЗОШ №2: Гальович Євгенія, Олєхов Дмитро, Ткаченко Кирил, Шимко Влада та вихованець дошкільної ланки Промінського НВК Чолак Демір під керівництвом тренера, вчителя фізики Снігурівської районної гімназії Чолака Сергія Івановича.

Завдання для команд були пов’язані із водними ресурсами. Учасники Снігурівської команди обрали тему сезону “Пригоди води”, в рамках якої розробляли ймовірні шляхи вирішення існуючої проблеми за допомогою робототехніки – учні створювали і випробовували прототип робота, який допоможе упоратись із поставленим завданням. Результат: 5 золотих медалей за конструювання і робототехніку, а також 6 дипломів в номінації “Самий креативний постер”.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top