Новости

«Наш Край» привітав снігурівських ветеранів зі святом Перемоги [ФОТО]

596

Снігурівська міська партійна організація «Наш Край» на чолі з її керівником, депутатом Миколаївської обласної ради від партії «Наш Край» Андрієм Закусіловим привітали снігурівських ветеранів зі святом Перемоги. Кожному ветерану від імені голови «Нашого Краю» на Миколаївщині Юрія Кормишкіна та активу партії в місті Снігурівка були вручені подарунки та привітання. Про це повідомляє прес-служба партії.

 «Вчора практично цілий день спілкувалися з ветеранами. Незважаючи на дуже поважний вік, а всім уже за 90 років, вони сповнені великої жаги до життя. В особистих розмовах розумієш, що люди, які прожили майже ціле століття, пережили голод і війну, розруху і нове будівництво ще й досі вболівають всім тілом і душею за сьогоднішній день і майбутнє. Вони по особливому ставляться до дружби, любові до рідної землі, Батьківщини. Нажаль, з кожним роком героїв Другої світової війни залишається все менше. Роки беруть своє. Серце розривається від того, що люди, які є живою історією відходять у вічність. Ті випробування, які випали на їхню долю інколи не вкладаються в голові, коли розумієш, що у більшості з них не було молодості, не було дитинства, а інколи і не було майбутнього. Наш обов’язок, як нащадків, зберегти пам’ять про подвиг ветеранів та бути вартими тієї ціни, яку кожен з них заплатив за наше майбутнє», — говорить Андрій Закусілов.

Під час особистої розмови один з ветеранів поділився мудрістю життя та своїми настановами.

 «Діти, не сваріться ніколи, будьте дружними, підтримуйте один одного. Виховуйте дітей так щоб вони були варті майбутнього, так щоб вони поважали вас як батьків та поважали старість, як мудрість. Живіть так, щоб вам ніколи не було соромно за кожен вами прожитий день», — говорив ветеран.

Снігурівська міська партійна організація «Наш Край» в особі її керівника Андрія Закусілова вітає ветеранів Другої світової війни.

«Ви мали мужність і силу, відвагу та непохитність, щоб вигнати ворога із рідної землі. Ви перемогли у війні. І ми дякуємо Вам за цю перемогу! 9 травня 1945-го року для кожного українця назавжди лишиться пам’ятним днем. Низький уклін Вам!», — сказав Андрій Закусілов.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости