Новости 15 мая 2018

«Альтернативне опалення дає можливість заощадити мільйони бюджетних коштів», — Юрій Кормишкін [ФОТО]

Кожен район може економити мільйони бюджетних коштів завдяки переведенню своїх основних соціальних об’єктів на альтернативні джерела опалення, які сьогодні є оптимальним співвідношенням економічної рентабельності і теплотворної здатності. Про це заявив генеральний директор групи компаній ПАЕК, голова партії «Наш Край» в Миколаївській області Юрій Кормишкін.

— У 2015 році ми запустили в тестовому режимі єдиний на той момент в Миколаївській області завод з виробництва пелет. Тоді ще багато хто скептично реагував на такий вид твердопаливного опалення. Сьогодні ж опалення на пелетах стало доступніше і на нього зростає попит не тільки завдяки відносній дешевизні сировини, а й тепловіддачі. У листопаді минулого року силами нашого підприємства «Ніктеплосервіс», яке знаходиться в Снігурівці, абсолютно безкоштовно, ми встановили пелетний котел в Снігурівській ЦРЛ. Пройшов тільки один опалювальний сезон, але вже зараз ми можемо бачити цифри — понад два мільйони гривень економії грошей платників податків. Це наочний приклад того, як альтернативне опалення дає можливість заощадити мільйони бюджетних коштів, які можна потім направити на поліпшення матеріально-технічної бази тих же лікарень, шкіл та інших установ соціальної сфери, — сказав Кормишкін.

Нагадаємо, минулого року в Снігурівській центральній районній лікарні була встановлена ​​котельня, яка працює на екологічно чистих джерелах енергії — пелетах, що дозволило за минулий опалювальний сезон заощадити значну суму коштів з бюджету району.

— Завдяки інвестиціям депутата обласної ради Юрія Кормишкіна і рішенням влади Снігурівського району про перехід місцевої лікарні на альтернативне опалення було заощаджено понад два мільйони гривень. Всю зиму тут працювала автоматична котельня, де спалювалися виключно екологічно чисті пелети. На її установку не було витрачено коштів з бюджету, і при цьому лікарня сама оплачує використане тепло. В результаті чого, в порівнянні з минулим роком, помітна велика економія, — заявила голова Снігурівської райдержадміністрації Інна Бойко.

Про позитивні зміни говорить і головний лікар Снігурівської центральної районної лікарні Микола Коврига, так як в цьому опалювальному сезоні у всіх корпусах стало значно тепліше. А економія на паливі вийшла завдяки тому, що пелети коштують менше, ніж дрова, вугілля або інші паливні матеріали.

— Я особисто дуже задоволений переходом на альтернативні джерела опалення. Головне: це не тільки моя думка, але думка всього персоналу і пацієнтів. І ніхто вже не ходить в лікарню зі своїми камінами, ковдрами, як це було раніше. Зараз же в приміщеннях спостерігається комфортний температурний режим — від 22 до 24 градусів тепла. І це дуже ефективно, — зазначив Микола Коврига.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top