Новости 16 мая 2018

Снігурівка відрізнилась своїм геометричним мінімалізмом на «космічній карті» [ФОТО]

В інтернет-просторі існує безліч корисних і цікавих сайтів, про які, на жаль, більшість людей навіть не здогадуються. З їх допомогою можна дізнатися, скільки коштує ваш аккаунт в Instagram, вилікувати плюшеві іграшки від психічного розладу і навіть послухати в прямому ефірі переговори пілотів з різних країн. Миколаївське видання NikLife серед подібної «космічної різноманітності» знайшло ресурс, за допомогою якого карта вашого міста перетвориться на шпалери для смартфона.

Журналісти також дізналися, як буде виглядати Миколаїв та інші міста Миколаївської області. У цих картинках кожен може побачити щось своє і однозначно здивуватися. Адже, як виявляється, місто з висоти пташиного польоту в стилі мінімалістікі набуває надприродно таємничий вид.

На відміну від багатьох міст Миколаївщини Снігурівка відрізняється геометричною простотою на «космічній карті». Біля просторів річки Інгулець компактно простягнулися вулички міста.

Редакція також пропонує читачам використати незвичайні зображення рідних міст та навіть всієї області в якості шпалер смартфону. Завантажити готові шпалери на смартфон із зображенням Миколаєва та міст обласного значення можна за цим посиланням.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top