Горячее 18 июня 2018

Снігурівський райавтодор вже третій місяць не отримує фінансування від облавтодору – через схожу ситуацію в районах почалися масові звільнення

Станом на середину червня Миколаївський облавтодор заборгував філії Снігурівський райавтодор близько 1,6 мільйона гривень. Про це в коментарі виданню Снігурівка.ІНФО розповів начальник Снігурівського райавтодору Віктор Тодоров.

За словами Тодорова, вже третій місяць Служба автомобільних доріг в Миколаївській області не виділяє кошти на виконання робіт. Через це райавтодор не тільки сидить практично без роботи, але і має заборгованість по заробітній платі, яка тягнеться місяцями.

«Проблема така існує. На сьогоднішній день вже третій місяць Служба автомобільних доріг не дає фінансування для виконання робіт по дорогам державного значення. В основному у нас це херсонський напрямок, дорога Р-81 (Казанка — Снігурівка — Антонівка). Вона убита, угроблена, але САД не дає завдання, тому що у них немає грошей. Ми входимо в систему Миколаївського облавтодору, у якого є заборгованість. Ми у березні самостійно погасили заборгованість за рахунок того, що самі виходимо і працюємо. Я їм говорю: віддайте те, що винні нам і ми не будемо вам набридати. Ми же зможемо самі і зарплатні виплатити, і податки погасити, і купувати паливо та запчастини», — сказав Тодоров.

У приклад він навів роботу дорожніх служб сусідньої Херсонської області, де облавтодор, за словами Тодорова, працює на повну потужність. Начальник райавтодору зазначив, що кошти на експлуатаційне утримання доріг закінчилися ще у квітні, тому останні місяці райавтодори не мають роботи.

«Заробітна плата фінансується Миколаївським облавтодором. Проте справа в тому, що вже третій місяць облавтодор не має план завдання, щоб працювати, він просто не фінансується. Якщо порівняти з Херсонською областю, там Служба автомобільних доріг дає план завдання, об’єми робіт, і їхній облавтодор працює на повну потужність. У випадку Миколаївського облавтодору роботи взагалі немає у зв’язку з тим, що немає грошей. Минулого року у Служби було 97 мільйонів для експлуатаційного утримання. Цього року 29 мільйонів. Ці 29 мільйонів були освоєні ще на початку квітня. Тому вже третій місяць грошей немає», — розповідає Тодоров.

Варто зазначити, що подібна ситуація виникла і в інших філіях райавтодору. Тодоров розповів, що через це люди почали масово звільнятися.

«У нас люди поки що залишаються, а в інших районах, наскільки мені відомо, вже пішло масове звільнення. Усюди абсолютно однакова ситуація. Ми працюємо з окремими сільськими радами, тому ще намагаємося якось виживати», — зазначив він.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top