Горячее 12 июля 2018

Мер Снігурівки та голова РДА провели спільну нараду з вирішення проблемних питань в місті [ФОТО]

11 липня 2018 року очільниця району Інна Бойко провела робочу нараду за участі свого заступника Андрія Гищака, міського голови Леоніда Голоблі та начальника Снігурівської філії райавтодору Віктора Тодорова. На порядку денному було винесено два питання: стан доріг в місті та негайному вирішенні питання завершення ремонту даху будинку №92 по вул. Суворова. Про це повідомляє прес-служба РДА.

Бойко акцентувала увагу присутніх на перспективи ремонту доріг в місті Снігурівка, зокрема, на жахливий стан центральних вулиць міста.

В ході обговорення міському голові було надано ряд доручень та рекомендацій щодо активізації поточного ремонту дорожнього покриття вулиць міста, співпраці з райавтодором та посиленні контролю за його роботою під час проведення робіт.

Також, особливу увагу було приділено проблемним питанням будинку №92 по вул. Суворова. Як відомо, 7 липня в місті була проведена акція протесту проти керівництва міської ради, на якій були підняті питання завершення ремонту даху вищевказаного будинку. Після цього Бойко провела оперативну нараду з міським головою, мета якої було розробити “дорожню карту” по виходу з кризової ситуації.

Крім того, керівництво району провело переговори з проектантом та підрядною організацією щодо вирішення даної проблемної ситуації та прискорення завершення ремонтних робіт. За результатами переговорів були знайдені конкретні шляхи, а також підрядника було запрошено на нараду.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top