Горячее 18 июля 2018

Енергохолдинг олігарха Ріната Ахметова планує побудувати сонячну електростанцію на Снігурівщині

У п’ятницю, 13 липня, відбулась зустріч представників компанії ДТЕК із громадою села Любомирівка з питання можливості та вивчення громадської думки щодо облаштування сонячної електростанції, на якій також були присутні сільський голова Любомирівської сільської ради Віктор Савєльєв, голова Снігурівської РДА Інна Бойко, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області Ігор Бульба та інші чиновники. Про це повідомляє прес-служба РДА.

Обговорення даного питання було досить емоційним. Як і в кожній громаді є як і прихильники так і противники проведення даних робіт. Представники компанії ДТЕК представили громаді презентації щодо реалізованих проектів діяльності компанії. Зокрема компанією реалізовано низку проектів у відновлюваній енергетиці на загальну суму інвестицій більше 340 мільйонів євро.

Представниками компанії ДТЕК також було презентовано переваги присутності компанії для регіону. Будівництво нових екологічних підприємств сонячної та вітрової енергетики надасть створення робочих місць на етапі будівництва та в період експлуатації об’єктів, «білу» та конкурентну заробітну плату для всіх співробітників

Також представники ДТЕК зазначили, що компанія сплачує податки, на місцях з яких залишаються ПДФО, арендна плата за землю, податок на нерухомість, плата за користування надрами, за спецводокористування, реалізація програм корпоративної соціальної відповідальності. Соціальні інвестиції в регіони присутності ДТЕК у 2007-2017 рр. склали 592,5 млн. грн.

Під час зустрічі сільському голові Віктору Савельєву було запропоновано здійснити подвірний обхід мешканців села Любомирівка для вивчення громадської думки щодо облаштування сонячної електростанції.

Як відомо, ДТЕК – це найбільший приватний енергохолдинг України, заснований олігархом Рінатом Ахметовим у 2002 році. ДТЕК є дочірньою компанією Ахметова – Сістем Кепітал Менеджмент.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top